Tartan Epdm Zemin Kaplama Fiyatı – Güncel ve En Uygun

Tartan Epdm Zemin Kaplama Fiyatı – Güncel ve En Uygun

DÖKME KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

BOYALI SBR KAUÇUK DÖKME

Genellikle yürüme yolları ve çocuk oyun parklarında kullanılan dökme kauçuk zemin kaplama sistemidir.Sbr kauçuk granül, PU bağlayıcı ve özel toz boya mikser ile karıştırıldıktan sonra istenilen kalınlıkta zemine uygulanması ile elde edilir.Darbe emici esnek yapısı sayesinde yürüyüş konforu sağlar ve düşme gibi durumlarda yaralanma riskini en aza indirir. Su geçirgen, temizliği pratik, kaymayan, aşınmaya dayanıklı kauçuk zemin kaplama sistemidir.

 

ÜRÜN BİRİM FİYAT ADET/m²
BOYALI SBR KAUÇUK DÖKME 15mm 13 € 500 – 1000 m²
BOYALI SBR KAUÇUK DÖKME 15mm 12 € 1000 m² ve üzeri

 

SBR + EPDM KAUÇUK DÖKME

Amatör müsabakalarda ve antrenman alanlarında kullanılan ideal kauçuk zemin kaplama sistemidir.Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM ve PU bağlayıcı karışımından oluşur.Geniş renk seçeneği sayesinde desen çalışması yapılabilir.UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve temizliği pratiktir. Kaymaz, küçük gözenekli ve su geçirgendir. Yürüme yollarında, kapalı ve açık alan spor sahalarında ( tenis, basketbol, voleybol ), çocuk oyun alanları, oyun havuzu alanlarında vb birçok alanda uygulanabilmektedir.

 

ÜRÜN BİRİM FİYAT ADET/m²
SBR + EPDM KAUÇUK DÖKME 8+5 mm 18 € 500-1000 m²
SBR + EPDM KAUÇUK DÖKME 8+5 mm 17 € 1000 m² ve üzeri

 

SANDWICH SİSTEM

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamalarından biridir.Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşmaktadır.Bu katmanın üzerine elastik PU dolgu macunu gelir, sistemin son katmanı kullanılacak olan EPDM granül ile aynı renk, UV dayanımlı, elastik, kendinden yayılan PU malzemenin üzerine serpme EPDM uygulaması ile elde edilir.Diğer EPDM zemin kaplama sistemlerinden daha dayanıklı ve esnektir.IAAF onayı alabilen sistemlerden biridir.

 

ÜRÜN BİRİM FİYAT ADET/m²
SANDWICH SİSTEM 13mm 28 € 500-1000 m²
SANDWICH SİSTEM 13mm 26 € 1000 m² ve üzeri

 

FULL POLIURETAN SİSTEM

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamasıdır. Bu EPDM zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında uygulama serpme metodu ile yapılır. Sistemin ilk iki katmanında olacak şekilde elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine SBR granül, son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine EPDM granül serpme metodu ile uygulanır.Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri arasında en dayanıklı ve elastik olanıdır.IAAF onayı alabilen en kaliteli zemin kaplama sistemidir.

 

ÜRÜN BİRİM FİYAT ADET/m²
FULL POLIURETAN SİSTEM 17 mm FİYAT SORUNUZ ! 500-1000 m²
FULL POLIURETAN SİSTEM 17 mm FİYAT SORUNUZ ! 1000 m² ve üzeri

 NOT : İşçilerin tüm masrafları işveren tarafından karşılanacaktır.

NOT : Fiyatlarımıza malzeme ve işçilik dahil, nakliye dahil değildir.