Batman Zemin EPDM Kaplama Uygulamaları

adiyamanda-spor-alanlarinda-zemin-kaplamasi

Zemin kaplama sadece akrilik ile yapılmaktadır. Bunun yanında epdm zemin kaplaması da yapılmaktadır. Bu kaplama yürüyüş yollarında, koşu pistleri, birçok spor branşının sahası( basketbol, tenis, açık alan fitness), okul bahçeleri ve çocuk parklarında yapılmaktadır. Renkli kauçukların zemin üzerine kaplanması olarak da ifade edilebilir. Renk bakımından çok zengin olan epdmler bulundukları zeminlere farklı bir hava katmaktadır. Uygulanan zemine bağlı olarak Batman Zemin Kaplama Fiyatları kaplama çeşidine göre değişmektedir.

Batman m2 Zemin Kaplama Fiyatları – Akrilik, Epdm, Tartan

Zeminlerin çevreden gelen etkilere karşı daha dayanıklı ve daha şık görünmesi zemin kaplama ile sağlanmaktadır. Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Zemin kaplamaların özellikleri kullanılacak ortamın koşullarına göre tasarlanmaktadır. Zemin kaplama çeşitleri içinde akrilik zemin kaplamalar aşınma, sert darbeler ve sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Su bazlı bir kaplamadır. Homojen bir yapıya sahip olan kaplama spor sahaları, depolar, hastaneler, hangarlarda da kullanılmaktadır. Beş katmanı bir yapıya sahiptir. Akrilik kaplamaların fiyatı m2 başına 4 €’dur.

Batman Zemin Tartan Kaplama Uygulamaları

Zemininizin yumuşak olması ve esnekliğe sahip olunması isteniyor ise kaplama çeşitlerinden tartan zemin kaplama ile yapılmalıdır. Bu kaplama aşınma dirençleri yüksek olup renklerinin atmaması için antioksidanlar bulundurmaktadır. Çocuk parkları başta olmak üzere havuz kenarlarında, spor sahalarında, açık ve kapalı alanlara uygulanmaktadır. Tartan zemin kaplama fiyatları ise m2 balına 20 €’dur. Bu nedenle Batman zemin kaplama fiyatları enflasyon ve döviz kuru dalgalanmalarından etkilenmektedir.