Burdur En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

burdur-en-iyi-zemin-kaplama-fiyati

Akrilik zemin kaplama oyun ve spor mekanlarında performansı yükseltmek için tasarlanmıştır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Rahat ve dokulu olarak üretilen akrilik kaplama kaymaz ve dayanıklıdır. UV ışınlarına karşı dayanaklı olduğundan uzun süre güneş ışığına maruz kalsa bile fazla yıpranmaz. Burdur en iyi zemin kaplama fiyatı almadan önce kaplama çeşidine karar verilmelidir. Akrilik kaplama metrekaresi 4 Euro olduğundan diğer kaplamalara göre daha uygundur. Akrilik zemin kaplamalar Euro üzerinden hesaplandığından günlük döviz kuru ve enflasyona göre değişmektedir.

Tartan Zemin Nasıl Uygulanır?

Uluslararası standartlara uygun malzemeler kullanılarak üretilen tartan EPDM zemin kaplamalar hijyeniktir. Yağan yağmur sularını gözeneklerinden direk tahliye ettiğinden çabuk kurur. Hemen kuruması yağmurdan sonra oyuna ve spora devam etmeyi kolaylaştırmaktadır. Uygulanacağı bölgeye uygun primer uygulaması yapılarak tartan kaplama gerçekleştirilir. Tartan zemin kaplamanın metrekare fiyatı 20 Euro’dur. Darbelere karşı dirençli, yıpranmalara karşı korunaklı olan tartan kaplamanın fiyatları döviz kuruna ve ayrıca enflasyona göre değişmektedir. Renkli granürler kullanılarak üretilen tartan zemin kaplamada istenilen her renk uygulanabilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Zeminlere uygun bir kaplama yapılmadığında kayma yapar. Kaymanın olması insanların düşüp zarar görmesine neden olur. Özellikle spor yapılan mekanlarda ve çocukların oynadığı alanın kaymaması çok önemlidir. Akrilik zemin kaplamanın uygulandığı alanlarda kayma gerçekleşmez. Yanlış hareket neticesinde düşen kişi de zarar görmez. Zarar görmemelerinin nedeni ise akrilik zemin kaplamanın elastiki bir yapısı olmasından kaynaklanır.  Burdur en iyi zemin kaplama fiyatı söz konusu olduğunda alternatifi bol olan bir kent olarak karşımıza çıkmaktadır.