Samsun Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

kahramanmaras-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

İki katman olan Tartan kaplama su geçirme özelliğine sahiptir. Suyu altına geçirmesinden dolayı üzerinde birikme olmaz. Üzerinde oynayan veya spor yapanlar kaymazlar. Ham madde olarak SBR granül ve EPDM kullanılır. Esnek yapıya sahiptir. Tartanın metrekare fiyatı 20 Euro’dur. Uygun bir fiyata sahip olmasından kaynaklı çok fazla talep görür. Çocuk oyun alanlarında, bahçelerde, kapalı spor salonlarında, tenis kortlarında ve diğer açık spor salonlarında rahatlıkla kullanılır. Yumuşak olmasından dolayı tercih edilen bir diğer zemin kaplama maddesi kauçuktur. Samsun kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları 10 Euro olup döviz kuruna ve enflasyona göre değişmektedir.

Dayanıklı Akrilik Zemin Kaplamalar

Zemin kaplamada talep gören maddelerden bir diğer akriliktir. Dayanıklı hijyenik, tamiri ve temizliği kolaydır. Çeşitli reçine ve sentetik dolgular kullanılarak açık ve kapalı alanlar için uygun hale getirilir. Kimyasallara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanımda zarar görmez. Uzun ömürlü olması metrekaresi 4 Euro olan ürünün daha ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Esnek ve Yumuşak Zeminler

Taş veya beton zeminler her yaştaki insan için zararlıdır. Bundan dolayı Samsun kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları öğrenilerek yaşanılan ve sosyal aktivite yapılan yerlerin tabanları yumuşak kaplama ile kaplanmalıdır. Yumuşak olması emniyet sağladığı gibi kıvılcımla yanmaması güvenliğini artırmaktadır. Isı ve ses yalıtımı sağlayan kauçuk darbe emici olduğundan düşenler zarar görmezler. Sakatlanmaları önleyici önemli bir unsurdur. Kansorejen hiçbir madde içermez. Yapısındaki su kanalları nedeniyle üzerinde su tutmaz. Suyu altına geçirir.