Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplama m2 Fiyatları

yeni-sentetik-cim-hali-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Doğal çimin halı sahada oluşabilmesi için uzunca zaman gerekir. Ayrıca bakımın zor olması ve maliyetinin yüksek olması kişileri sentetik çim kaplamalara yönlendirmektedir. Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplama Fiyatları 12 Euro civarındadır. Halı saha veya farklı mekanların zemin kaplamasının ne kadara mal olacağının hesaplamasını yapanlar günlük döviz kurunu ve enflasyon değerlerini dikkate almayı unutmamalıdır. Son zamanlarda daha popüler olan üründe granül dolgu veya polietilen iplik kullanılır.

Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplamanın Kullanıldığı Alanlar

Aslında birçok alanda sentetik çim halı kullanıldığını görmekteyiz. Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplama m2 Fiyatlarının ekonomik olduğundan ve futbol gibi favori spor dallarının oynandığı sahalarda kullanılması popülerliğini olumlu anlamda etkiledi. Havuz kenarı, açık veya kapalı futbol sahaları, at yürüyüş kulvarı, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, basketbol sahaları, tenis kortu sentetik çimin en fazla kullanıldığı zeminlerdir.  Yıllar içerisinde çok gelişme gösteren ürünün özellik ve görüntü bakımından modelleri vardır.

Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplamanın Özellikleri

Darbelerin çok yoğun olduğu futbol sahalarında çok uzun süreli kullanılması ürünün dayanıklılığının en bariz ispatıdır. Yeni Sentetik Çim Halı Zemin Kaplama Fiyatları ve estetik görüntüsü ürünün artık ev dekorasyonunda da kullanılmasını sağlamıştır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklıdır. Terasta veya villaların bahçelerinde kullanıma uygundur. Bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanılır. Kalite konusunda iyi olması nedeniyle aşınmaya ve zamanla meydana gelebilecek aşınmalara karşı korunaklıdır. Doğal çime göre daha az kaygandır.