Zonguldak Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

zonguldak-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Spor alanları, oyun alanları, okul bahçeleri, eğitim alanları gibi çok yönlü kullanılan özel veya kamuya açık yerlerde kullanılan tartan, akrilik, kauçuk zemin kaplamaları yapılmaktadır. Bu kaplamalar alanların daha sağlıklı kullanımı için dizayn edilmektedir. Birçok farklı parametreye göre farklı fiyatlandırılmalar söz koşudur. Zonguldak kauçuk zemin kaplama fiyatları alanın büyüklüğüne, istenilen niteliklere ve zeminin temel malzemesine göre değişir.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatı

Kauçuk zemin kaplamaları karo kauçuk ve dökme kauçuk olmak üzere iki farklı uygulama içermektedir. Kare kauçuklar kolay monte edilebilir modüler bir sistemdir. Farklı boyut ve kalınlıklarda bulunmaktadır. En avantajlı kapla türü olduğu söylenebilir. Oldukça dekoratif bir görüntü yaratırlar. Çocuk oyun alanlarında ve okul bahçelerinde sıkça tercih edilirler. Su tutmayan esnek yapısı ile oldukça konforlu alanlar yaratır. Çok amaçlı spor salonları için de uygun bir zemin kaplama malzemesidir. Zonguldak kauçuk zemin kaplama fiyatları 20€ civarındadır.

Zonguldak Tartan Zemin Kaplama

Dekoratif görünümü farklı tasarımlara olanak sağlayan yapısıyla ilgi gören taratan kaplama veya dökme kauçuk kaplama, açık alanlarda çokça tercih edilmektedir. Spor alanları, atletizm pistleri, yürüyüş yolları, oyun alanları için tercih edilir. Esnek, darbe emici, dış etkenlere dayanıklı olması diğer başlıca tercih sebepleridir. Zonguldak tartan, akrilik, kauçuk zemin kaplama m2 fiyatlarının yapılacak uygulamaya ve uygulama alanına göre farklılık arz edebilir. Döviz kurlarındaki değişmelerde zemin kaplama m2 fiyatlarını etkilemektedir.