Diyarbakır En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

bolu-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Diyarbakır ilimiz Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Yaz sıcaklarının çok fazla olduğu Diyarbakır’da en iyi kaplama güneş ışınlarından en az etkilenendir. Akrilik zemin kaplama UV ışınlarından ve zorlu iklim şartlarına karşı dayanıklı olduğundan açık hava spor alanlarında kullanılmaktadır. Diyarbakır en iyi zemin kaplama fiyatı akrilik üzerinden düşünülürse 4 Euro’dur. Akrilik kaplamalar Euro üzerinden fiyatlandırıldığı için döviz kurunun inmesi veya çıkmasına göre hesaplanır.  Dövizin arttığı zamanlar da bile diğer kaplamalara göre en uygun fiyata sahip olduğundan dolayı akrilik kaplama tercih edilmelidir.

Tartan Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Son yılların en fazla satılan zemin kaplama çeşidi hangisidir diye sorulacak olursa cevap EPDM olacaktır. Bütün yaşam alanlarında kullanıma uygun olması Tartan EPDM zemin kaplamanın daha yaygınlaşmasına neden olmaktadır. Günlük döviz kuruna ve enflasyon değerlerine göre değişmekle birlikte tartan zemin kaplamanın metrekaresi 20 Euro’dır. Tartan şu alanlarda güvenle kullanılabilir:

  • Evlerin bahçelerinde, site içindeki yürüyüş yollarında,
  • Basketbol, voleybol ve futbol sahalarında
  • Tenis kortlarında, koşu parkurlarında
  • Atletizm pistlerinde, fitnes ve kapalı spor salonlarında
  • Çocukların oyun alanlarında ve bahçelerinde

Akrilik Zemin Kaplama Çeşitleri

Beton veya asfalt zemin üzerine akrilik kaplama yapılmaktadır. Kaplamanın güzel ve istenilen özellikleri sergileyebilmesi için uluslararası standartlara uygun kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Ayrıca akrilik kaplama yapılırken alttaki dolgu malzemesinin dışarı taşmaması için profesyonel ekip tarafından uygulanmalıdır. Akrilik zemin kaplamanın çeşitleri vardır. Zemine kaplanmasına göre akrilik sistemler ikiye ayrılır; standart sistem akrilik ve cushion sistem akriliktir. Diyarbakır en iyi zemin kaplama fiyatı söz konusu olduğunda alternatifi bol bir kent olarak karşımıza çıkıyor.