Erzincan En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

burdur-en-iyi-zemin-kaplama-fiyati

Yaşam alanlarının zeminleri insanların düşmesi durumunda zarar vermeyecek malzeme ile kaplanmalıdır. Darbeleri emici özelliği olan Akrilik zemin kaplama yaralanma riskini ortadan kaldıran bir özelliğe sahiptir. Erzincan kış aylarının çok soğuk geçtiği bir ilimizdir. Erzincan’daki açık havada bulunan çocuk oyun alanları ve spor mekanlarının bölgenin iklim şartlarına uygun olması gerektiğinden akrilik zemin tercih edilir. Erzincan en iyi zemin kaplama fiyatı 4 Euro ile akrilik kaplamaya aittir. Metrekaresi 4 euro olan akriliğin fiyatı döviz kuruna ve enflasyona göre değişmektedir. Fiyat hesaplaması proje varsa teknik şartnameye bakılarak yoka müşteriye aktarılan bilgiler doğrultusunda yapılır.

Estetik Görünümü İle Tartan Kaplama

Çocuk oyun bahçelerinde, evlerin bahçelerinde renkli kaplamalar tercih edilir. Canlı ve parlak görünümü ile tartan EPDM zemin kaplama renk çeşitliliği bakımından zengindir. Mekana uygun farklı renklerden tartan kaplama yapılabilir. Temizliği kolay olan tartan zemin uygulanırken içine EPDM granül ve SBR katıldığından ekstra cila gerektirmez. İçindeki cila uzun süre dayandığından bakım gerektirmez. Uzun yıllar aşınmayan tartan kaplamanın metrekaresi 20 Euro’dur. Döviz kurundan etkilendiğinden maliyeti değişmektedir. Erzincan en iyi zemin kaplama fiyatı konusunda fırsatların bol olduğu bir kenttir.

En Hızlı Uygulanan Zemin Kaplama

Kullanım arttıkça elastikiyeti artan akrilik zemin kaplama üzerinde yürüyenin veya spor yapanın yorulmasını engeller. Elastiki özellik yürüyenin kaslarını rahatlatır. Akrilik kaplama çok hızlı uygulanması gerekir. Şayet hızlı uygulanmazsa karıştırılan malzemeler kurur. Kurumayı önlemek için içine bazı maddeler katılsa da eli çabuk olan birileri tarafından yapılmalıdır. Akrilik kaplama konusunda uzman olmayan kişilerin yapması zordur. Akrilik kaplamanın kusursuz olması ve verimli kullanılabilmesi için zeminin çok pürüzsüz olması şarttır. Pürüzleri yok edildikten güzelce temizlenerek kaplama yapılmalıdır.