Çanakkale En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

adana-tartan-zemin-farki

Spor veya çocuk bahçesi yapılacak alanların zemini söz konusu olduğunda ilk akla gelen kaplama türü tartan zemin kaplamadır. Çünkü spor alanlarında düşenler çok fazla olur. İster açık ister kapalı olsun her türlü spor alanında kullanılan tartan yaralanmaları önleyici özelliğe sahiptir. Sporun güzelliklerinden yararlanılsın isteniyorsa Çanakkale güncel epdm fiyatları öğrenilerek zeminler kaplatılmalıdır. Metrekaresi 20 Euro olan tartan zemin kaplamanın kesinlikle güncel fiyatları öğrenilerek işlem yaptırılmalıdır. Çünkü tartan kaplamanın fiyatı döviz kuruna ve enflasyona göre değişmektedir.

Yüksek Performans İçin EPDM Zemin

SBR kauçuk malzemesinin içine EPDM granülleri katılarak hazırlanan tartan zemin kaplama 8 mm kalınlıkta uygulanmaktadır. 2 kat halinde uygulanan tartan zemin kaplamanın cilası içerisinde bulunduğundan özel bakım gerektirmez. Cila özelliği uzun yıllar dayandığından ekstra cila yapılmaz. Kolayca temizlenen tartan kaplamada yürümek ve koşmak da çok kolaydır. Elastik yapısı kasların fazlaca kasılmasına engel olarak yorulmayı azaltır.  Hijyenik olması sporcuların ve çocuklar için çok önemli bir özelliktir. Gözenekli olduğundan dolayı su tutmaz. Yağmurdan sonra hemen aktivitelere devam edilir. Çanakkale güncel epdm fiyatları sürekli olarak değişiklik gösteriyor.

Hem Uygun Hem Kullanışlı

Antrenman alanlarında ve amatör yarışmaların yapıldığı alanlarda akrilik zemin kaplama kullanılır. Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı 4 Euro olduğundan çok ekonomiktir. Diğer kaplama türlerine göre uygun olan akrilik kaplamanın maliyeti günün döviz kuruna göre değişmektedir. İki katmandan oluşan akrilik kaplamanın birinci katında SBR granül ve PU bağlayıcının karıştırılmasından oluşan malzemeler vardır. İkinci katında ise EPDM ve PU bağlayıcını karışımı bulunmaktadır. Darbe emici, ucuz ve dayanıklı olması en önemli tercih nedenleri arasındadır.