Gaziantep En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

aydin-tartan-zemin-kaplama

Zeminler üzerine yapılacak kaplama türü hakkında karar verilirken ilin iklim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. İklim şartları kadar nerede ve nasıl bir ortamda kullanılacağı kaplama türünü seçmede etkilidir. Akrilik kaplama Gaziantep ilinde yapılacak açık veya kapalı spor salonları, çocuk oyun bahçeleri, otoparklar, bisiklet kulvarları, yürüyüş parkurları, koşu yolları için uygundur. Gaziantep en iyi zemin kaplama fiyatları için günlük döviz kurları takip edilmelidir. Akrilik kaplamanın metrekaresi 4 Euro’dur. Döviz kurunun artış veya düşüşüne göre değiştiğinden en iyi fiyat için takipte olunmalı, Euro düştüğünde alınmalıdır.

Yüksek Drenaj Özelliğiyle EPDM Zemin Kaplama

Koşulan veya yürüyüş yapılan yerlerde su birikintisinin olması kaymaya, düşmeye ve yaralanmaya neden olur. Tartan zemin kaplama yüksek drenaja sahiptir. Gözenekleri sayesinde suyu üzerinde tutmaz. Yağmur anında ve yağmurdan hemen sonra aktivitelere devam edilebilir. Tartan kaplamanın içeriğinde EPDM granülleri ve SBR katıldığından cilalı bir görüntüye sahiptir. Tartan zemin kaplamanın metrekaresi 20 Euro’dur. Döviz kurundan dolayı fiyatı değişen tartan zemine ekstra cila yapılmasına gerek yoktur. Evlerinin bahçesini renkli görmek isteyen koşu ve yürüyüş alanlarını tartan kaplama uygulatmaktadır.

Spor Zeminlerinde Akrilik Zemin Kaplama

Spor alanları ve çocukların oyun bahçelerinin zeminleri için kaplama yapılacaksa akrilik kaplama kullanılmaktadır. Çünkü akrilik kaplama elastiki bir yapıya sahiptir. Üzerinde yürüyenin veya koşanın eylemine itici özelliği ile yardımcı olur. Elastiki yapısı kasların yorulmasını önler. Kaymaz olduğundan dolayı düşmeler oldukça azdır. Düşmeler olsa dahi yaralanmalar olmamaktadır. UV ışınlarına karşı dayanıklı olmasından dolayı açık hava spor alanları için idealdir. Yazımızda Gaziantep en iyi zemin kaplama fiyatları hakkında bilgiler paylaştık.