Poliüretan Su Yalıtım Membran Zemin Kaplama m2 Fiyatları

poliuretan-su-yalitim-membran-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Teras, temek perde, ıslak hacimler, çatı gibi su yalıtımının ihtiyaç olduğu açık veya kapalı alanlarda ağırlıklı olarak poliüretan su yalıtımlı membran kaplama kullanılır. Yüzeyin ürünle kaplanması sonucunda zemine su geçirmez özellik kazandırılır. Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları yüksek olmadığından birçok alanda kullanılabilir. Metrekare fiyatı 10 Euro civarındadır. Zeminin su yalıtımı için membran ile kaplanmasının ne kadara mal olacağını hesaplamak için metrekare hesabının çıkarılması gerekir. Ayrıca hesaplamada günlük döviz kuru bazalınacağından zaman önemlidir.

Poliüretan Su Yalıtım Membran Zemin Kaplamanın Avantajları

Duvarı nem insanı gam yıkar diye bir atasözü vardır. Atasözünden hareketle binaların ve zeminlerin küften, nemden korunması gerekir. Poliüretan Su Yalıtım Membran Zemin Kaplama m2 Fiyatları uygun maliyeti ile yapıları rutubetten korur. Kalitesi yükseltilmiş olan ürün sıvı halinde kullanıma hazır olarak sunulmaktadır. Zemin uygulanmasında iki farklı yöntem kullanılır. Bunlar sürme ve püskürtmedir. Sürme yöntemi kullanılarak uygulandığında hem zemine esneklik kazandırılır hem de daha kalıcı olur.

Poliüretan Su Yalıtım Membran Zemin Kaplamanın Özellikleri

Banyo, teras gibi ıslak zeminlerde kullanılan Poliüretan Su Yalıtım Membran kaplandığı zeminin yer altında bulunan veya üzerine gelen sudan etkilenmesini önler. Betona nüfuz ettiğinden kolaylıkla çıkmaz. Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları ürünün sunduğu faydalar göre oldukça uygundur. Bodrum katlarını nemden ve zamanla oluşacak korozyondan korur. Binaları rutubetten koruyarak uzun yıllar zarar görmesini engeller. Su yalıtımında sorun yaşamamak için kolay uygulama özelliğine sahip Poliüretan Su Yalıtım Membran kullanılmalıdır.