Şırnak Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

sirnak-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Zemin kaplamalar çok çeşitli maddelerden üretilmektedir. Bir zemine kaplama yaptırmadan önce aşınma, darbe ve çevresel faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Zemin kaplamalar kullanım kolaylığı sağlamasının yanında etkili bir görünümde sağlamaktadır.  Zemin kaplamalar uygulamalarında Şırnak kauçuk zemin kaplama fiyatları kaplama alanı büyüklüğüne göre değişmektedir. Tartan zeminkaplama polimer ve granürlerden oluşan bir zemin kaplama çeşididir.  Zeminin yumuşak ve esnek olması istenen her yere uygulanabilmektedir. Çeşitli renk ve desenleri bulunmaktadır. Açık hava şartlarında kullanım için çok uygundur. Tartan kaplamanın fiyatı m2 başına 20 €’ dur.

Şırnak Akrilik Zemin Kaplama

Zemin kaplama da en çok tercih edilen kaplamalardan biri de akrilik zemin kaplamasıdır. Uzun ömürlü ve kimyasallara karşı dirençlidir. Hemen hemen bütün zeminlere kolaylık ile uygulanabilmektedir. Akrilikkaplama ile zeminler düz hale getirilirken renkte verilebilmektedir. Elastik, kaplama kırılmaz, çatlamaz ve hava koşullarının değişmesinden etkilenmeye bir yapıya sahiptir. Bu zemin kaplamasının m2 başına f23iyatı 4 €’ dur.

Şırnak Kauçuk Zemin Kaplama

Son yıllarda en çok kullanılan kaplama çeşidi kauçuk zemin kaplamadır. Çocuk parkları ve spor salonlarında kullanılmaktadır. Hem yumuşak hem de esnek olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanım ömrünün uzun olması nedeni ile sıklık ile tercih edilmektedir. Bu özellikleri tam olarak sağlayan bir kaplama olmadığı için alternatifi de yoktur. Kauçuk zemin kaplama fiyatı m2 başına 10 €’ dur ve Şırnak kauçuk zemin kaplama fiyatları döviz kuru ve dalgalanmalarına göre değişmektedir.